princess volume plus

Princess® Volume Plus

Nowy, ulepszony preparat do odbudowy owalu twarzy o potwierdzonej skuteczności! Dzięki zabiegowi z Princess® Volume Plus można skorygować kształt twarzy, przeprowadzić bezoperacyjny lifting wolumetryczny, wypełnić zmarszczki i bruzdy, czy zredukować blizny i ubytki.

Zalety zabiegu:

  • Doskonały efekt liftingujący
  • Wysoki komfort dla pacjenta
  • Długotrwałe efekty – nawet 9-12 miesięcy

Rozpoznanie: Utrata objętości skóry, głębokie zmarszczki, bruzdy, linie marionetki, zapadnięte policzki, skronie, blizny na twarzy.

Działanie i efekty: Zabieg odbudowuje oraz modeluje kontury twarzy. Efekt odmłodzenia jest od razu widoczny. Skóra odzyskuje jędrność i elastyczność. Twarz wygląda na młodszą i bardziej atrakcyjną.

Substancje aktywne: Formuła produktu to przede wszystkim wysoko stężony kwas hialuronowy, o jednym z jego najsilniejszych stężeń dostępnych na rynku. Zawiera substancję znieczulającą – lidokainę, dzięki czemu pacjent ma zapewniony komfort podczas iniekcji. Princess® VOLUME PLUS wykazuje lepsze właściwości elastyczne w stosunku do innych preparatów wolumetrycznych

Przebieg zabiegu: Po konsultacji, lekarz wprowadza preparat droga iniekcji – kaniulą lub igłą. Cała procedura trwa ok 15-30 minut w zależności od rodzaju obszaru, który zostaje poddany korekcie.

Rekonwalescencja: Nie jest potrzebna, od razu po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, mogą wystąpić delikatne obrzęki lub miejscowe zasinienia.