princess filler

Princess® Filler

Idealny zabieg dla tych, którzy chcą cieszyć się naturalnym, odmłodzonym wyglądem. Wygładza i wypełnia zmarszczki oraz bruzdy, likwiduje blizny. Doskonale sprawdza się przy modelowaniu i wypełnianiu ust, nadaje im pełny, zmysłowy kształt. Jest przy tym całkowicie bezpieczny.

Zalety zabiegu:

  • wypełnienie zmarszczek i bruzd
  • wygładzenie twarzy
  • naturalne modelowanie i wypełnianie ust
  • długotrwałe i naturalne efekty
  • bezpieczeństwo zabiegu

Rozpoznanie: Umiarkowane i głębokie zmarszczki na twarzy, fałdy nosowo-wargowe, korekta ust, usuwanie blizn.

Działanie i efekty: Preparat wypełnia i wygładza zmarszczki oraz fałdy, usuwa blizny, nawilża i poprawia strukturę skóry. Pozwala uzyskać naturalnie wypełnione usta, o zmysłowym zarysie. Zabieg z Princess Filler gwarantuje długotrwałe efekty, utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy.

Substancje aktywne: Sterylny kwas hialuronowy zastosowany w Princess® Filler jest identyczny z naturalną substancją, występującą w organizmie i ulega biodegradacji. Gwarantuje długotrwałe efekty.

Przebieg zabiegu: Przed rozpoczęciem zabiegu lekarz nanosi na skórę krem znieczulający. Następnie podaje preparat w wybrane okolice twarzy lub ust. W trakcie zabiegu można odczuwać ukłucie i rozpieranie. Do wyboru jest też zabieg z użyciem Princess Filler z substancją znieczulającą – lidokainą (Princess® Filler Lidocaine), która znacznie zmniejsza bolesność i dyskomfort podczas zabiegu

Rekonwalescencja: możliwe niewielkie zasinienia i obrzęki, ustępujące po kilku dniach.