hair

Hair +
Preparat do mezoterapii igłowej, skutecznie wzmacnia i zagęszcza włosy. Doskonale sprawdza się również przy problemach z łysieniem, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Stosuje się go, aby powstrzymać aktywną utratę włosów lub zapobiegawczo.

Zalety zabiegu:

  • powstrzymanie łysienia

  • wyraźne zagęszczenie i odżywienie włosów

  • indywidualny program leczenia

Rozpoznanie: Wypadanie włosów spowodowane zmianami hormonalnymi, nieprawidłowym odżywianiem, ciążą i laktacją, nadmierną ekspozycją na słońce, stresem; łysienie typu męskiego, łysienie plackowate.
Działanie i efekty: Stymulacja cebulki włosa do wzrostu. Łysienie zostaje zahamowane, włosy stają się silniejsze, odzyskują blask i sprężystość.
Substancje aktywne: Kwas fosfatydylocholinowy, witamina B2, nadtlenek dysmutazy oraz kompleks aminokwasów. Wszystkie składniki wzmacniają cebulki włosów i zwalczają różnego rodzaju łysienie.
Przebieg zabiegu: Na początku lekarz diagnozuje przyczyny łysienia i określa indywidualny program leczenia. Preparat jest wstrzykiwany płytko podskórnie w skórę głowy – odbywa się to bezboleśnie. Maksymalny efekt zapewnia wykonanie 6 zabiegów mezoterapii co 2 tygodnie. Dla utrwalenia rezultatów warto przeprowadzić sesję „przypominającą”.
Rekonwalescencja: Nie jest potrzebna.